V soboto 14. 9. 2019, smo se odpravili na dvodnevno avanturo v Posočje. Vreme čudovito, prav tako ekipa. Preko Avstrije in Italije smo preko Predela prispeli v Triglavski narodni park. Skozi dolino reke Koritnice in ob Soči, smo se najprej odpravili na rafting ali kanjoning. Po kosilu je sledil obisk Bovca, popoldan pa še sprehod do slapa Kozjak in Napoleonovega mosta. Ravno v času večerje smo prispeli na CŠOD Kavka, kjer smo tudi prenočili.
Drugi dan nas je po zajtrku čakal pohod do muzeja na prostem in po frontni liniji Soške fronte nazaj do izhodišča. Po kosilu le še pot domov z ogledom Kobarida, Kostnice in trdnjave Kluže.
Vseskozi je za nas zelo dobro poskrbel ter nas vodil profesor Hubert Tratnik, kateremu je Posočje že kar drugi dom.
Skoraj odveč je napisati, da smo se imeli super!

Dostopnost