AKTIVNOSTI GIMNAZIJSKE SKUPINE ZA SODOBNI PLES VZGIB V LETU 2021

Članice skupine:
Urška Barl Kolman, Zarja Krenker, Enja Al Hiasat, Neža Ferlinc, Živa Centrih
Mentorice:
Mateja Rožič (koreografinja – zunanja sodelavka), Lucija Boruta (koreografinja – zunanja sodelavka), Natalija Fužir (mentorica)
Aktivnosti:
22. maja 2021 je v Rogaški Slatini potekalo plesno tekmovanje Rolly Dance Open. Pod okriljem Plesne šole Apollo sta se ga udeležili Enja Al Hiasat in Zarja Krenker. Predstavili sta se z dvema plesnima točkama:
– JE TE LAISSERAI DES MOTS (Enja Al Hiasat; kategorija modern solo adults)
–THE CHASE (Enja Al Hiasat in Zarja Krenker; kategorija modern duet adults)
Na tekmovanje ju je pripravila bivša gimnazijka Kaja Ramšak iz Plesne šole Apollo.
V obeh kategorijah sta si dijakinji priplesali odlično elitno srebrno priznanje.

3. junija 2021 so plesalke Enja Al Hiasat, Zarja Krenker, Neža Ferlinc in Živa Centrih na državnem plesnem tekmovanju za srednje šole, ki je potekalo preko spletne aplikacije, v kategoriji skupinski plesi dosegle odlično 2. mesto. Koreografijo sta sestavili koreografinji Mateja Rožič in Lucija Boruta.

Dostopnost