9.–18. oktober 2017

 

Oktobra smo Kaja B., Kaja V., Laura B., Maja G., Tinkara O., Neja D., Veronika P., Katka Š., Nika G., Jure S. in dva profesorja,  Alenka Kac Herkovič in Janko Uršnik, odpotovali na Japonsko, v mesto Myoko, in tako vrnili obisk našim prijateljem z Japonske. Družine so nas gostile in pogostile ves teden, spoznavali smo japonsko kulturo, običaje, navade  in raznoliko kulinariko. Osvojila nas je čudovita narava, prijazni ljudje in zelo drugačna kultura. Spoznavali smo mesto Myoko in okolico, obiskali smo tudi mesto Nagano in Tokio. Poleg mest smo spoznavali okoliška jezera, slapove in gozdne poti. Polni vtisov smo se vrnili domov, hvaležni mestu Myoko, družinam gostiteljicam, Karmen Hvalec in županu za vse gostoljubje in prijaznost. Izkušnja je bila nepozabna, stkali smo pristne človeške vezi.

Dostopnost